دیجیتال مارکتینگ ویونا
نظرات مشتریان
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. نظرات مشتریان
5/5
“با طراحی سایت جدید شرکت، هم سرعت و جذابیت آن بسیار بیشتر شد و هم بخش‌ها و قابلیت‌های جدید به آن اضافه شد. در نتیجه مجموعه اقدامات شما شامل طراحی سایت، سئو و بهینه سازی همچنین تبلیغ در گوگل تاثیر زیادی بر میزان بازدید ما داشت و تعداد درخواست‌های همکاری‌مان به طور محسوسی افزایش داشته است. خدمات شما را به دیگران هم توصیه می‌کنم.”
اشکان دریانی
/ رئیس هیئت مدیره شرکت رستاپاد
5/5
“محتوای تبلیغات شما بسیار خلاقانه و جذاب است. نتایج کمپین‌های ما بهبود یافته و بازخوردها مثبت بوده است. همچنین از وقتی مدیریت گوگل ادز به تیم شما واگذار شد هزینه تبلیغات ما به طور قابل توجهی کاهش یافت. از همکاری با شما بسیار راضی هستیم.”
مهدی عظیمی
/ مدیر شرکت مبلغان
5/5
“کار تولید محتوا برای سایت به شکل عالی انجام شد و رتبه سایت ما بهبود چشمگیری داشت. همچنین تبلیغات در گوگل باعث افزایش قابل توجه مراجعان کلینیک گردید. از زحمات شما سپاسگزارم.”
دکتر نادر نیکنام
/ مدیر کلینیک دندانپزشکی زاگرس
5/5
کار تبلیغات آنلاین با هزینه مناسبی برای ما انجام دادند که به تماس روزانه و فروش بیشتر سایت کمک کرد. پشتیبانی خوب و سرعت بالایی در پاسخگویی دارند. حتما به همکاری ادامه میدیم.
غزاله کمالوند
5/5
مشاوره و راهنمایی مفصلی اول کار ارائه دادن. تقریبا می توان گفت به جز موارد استثنا تمام کارها طبق زمانبندی پیش رفت. در مورد کیفیت کار هم باید گفت از سلیقه خوبی برخوردارند و طراحی و سرعت سایت راضی کننده هست.
محسن عبدی

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، کافی است از ساعت 9 تا 18 با شماره زیر تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.