دیجیتال مارکتینگ ویونا
درباره ما
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. درباره ما
درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ ویونا

تیم ویونا روی موفقیت درازمدت و پایدار کارفرما تمرکز داره. معمولا کسانی که جذب مجموعه ما میشن و همکاری‌های طولانی مدت با ما دارن هم هدفشون همینه. شاید مهم‌ترین وجه تمایز ما این باشه که کار شما رو به دست هرکسی نمی‌سپریم چون ویونا از افراد معمولی تشکیل نشده! تیم متخصص ما از مشاوه ابتدایی تا رسیدن به نقطه هدف در کنار  شماست. ویونا به شما کمک میکنه کسب و کار آنلاین خودتون رو راه بندازید، مدیریتش کنید و توسعه اش بدید.

فواد مصطفوی

مدیرعامل
مشاهده ویدئو
خدمات دیجیتال مارکتینگ ویونا

ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را در فضای آنلاین شکوفا کنید. با ما تماس بگیرید.

چرا ویونا وب؟

تیم ما به شما کمک میکنه مخاطب هدفتون رو بهتر شناسایی کنید. جلسات مکرر طوفان فکری (Brainstorming) و ایده پردازی حول محور پروژه شما باعث میشه بتونیم بهترین استراتژی رو برای رشد و بهینه سازی کسب و کار آنلاین شما در پیش بگیریم.

نیروی خلاق و با استعداد

اصلی‌ترین سرمایه ما، نیروی انسانی توانمند و مسئولیت پذیر ماست.

قیمت رقابتی خدمات

ما معتقدیم کار با کیفیت نباید کمیاب و گرون باشه بلکه باید در دسترس عموم قرار داشته باشه.

اهداف مجموعه ویونا

هدف ما اینه که بتونیم به کسب و کار ایرانی کمک کنیم با استراتژی و هدفمند در فضای آنلاین فعالیت رقابت‌پذیر داشته باشه. برای اینکه بتونیم تو این عرصه پیشتاز باشیم باید همیشه علم خودمون رو گسترش بدیم. ما هیچوقت در حوزه‌ای که توش علم و تخصص کافی رو نداشته باشیم خدماتی ارائه نمیدیم. چون معتقدیم کیفیت خدمات بیش از هرچیز میتونه به رشد و پیشرفت همه ما کمک کنه.

رضایت کارفرمایان
97%
تیم مجرب و کارآمد
92%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
89%
کسانی که به ما اعتماد کردند

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، کافی است از ساعت 9 تا 18 با شماره زیر تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.