دیجیتال مارکتینگ ویونا

شرایط و قوانین استفاده از وبسایت

شرایط ذیل به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربران و وب سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات وبسایت، این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. استفاده از خدمات مذکور به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید.

ماده ۱ – تعاریف

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا تابع آن می‌باشد اضافه شود و نیز آئین نامه های صادره از مراجع ذیصلاح همچون شورایعالی فضای مجازی است.

توافقنامه: منظور از توافقنامه ، صفحه شرائط و قوانین حاضر می‌باشد که به‌موجب مواد 10 و 190 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد نافذ و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین دیجیتال مارکتینگ ویونا و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا می‌باشد.
محصولات: منظور از محصولات، تمامی پکیج‌های خدمات رسانی دیجیتال مارکتینگ، محصولات آموزشی، تمام آموزش‌های صوتی، تصویری و متن است که در بخش «خدمات» یا بخش‌های دیگر سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا موجود است.

کاربر: منظور بازدیدکننده سایت می‌باشد.

ماده ۲ -فعالیت سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا
سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند.
خدمات سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا عبارت اند از:
– ارائه محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ
– طراحی و بهینه سازی وبسایت اینترنتی
– معرفی ابزارهای بازاریابی دیجیتال
– خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ
– مشاوره تبلیغات کلیکی آنلاین

ماده ۳ -بخش حساب کاربری

۳-۱ ایجاد حساب کاربری در سایت کاملا رایگان است. برای عضویت در سایت نیاز به وارد کردن اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل است که این اطلاعات نزد دیجیتال مارکتینگ ویونا محفوظ می‌ماند.

۳-۲ برای دانلود محصولات، پکیج‌ها و دوره‌ها چه به صورت رایگان و چه بصورت غیر رایگان حتما لازم است که کاربر در سایت حساب کاربری ایجاد نموده باشد.

۳-3 اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. دیجیتال مارکتینگ ویونا مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

۳-4 درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به دریافت محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، دیجیتال مارکتینگ ویونا اختیار انسداد حساب کاربری مزبور را داشته و کاربر حق هرگونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب و ساقط نموده است.

 

ماده ۴- حقوق و مسئولیتهای دیجیتال مارکتینگ ویونا

الف) داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز از کاربر

4-1- کاربران اطلاعات زیر را در جهت استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ ویونا در اختیار سایت قرار می‌دهند:
• اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام شامل اطلاعات فردی (نام، نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و… در اختیار سایت قرار می‌‌دهد.

ب) موارد استفاده از داده‌ها و اطلاعات کاربر و نحوه حفاظت از آن

4-2- سایت در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران با رعایت اصل محرمانگی و التزام به قوانین و مقررات مربوطه، داده‌ها و اطلاعات دریافتی از کاربر را در موارد زیر مورد استفاده قرار داده و به شرح ذیل از آنها حفاظت به عمل می‌آورد:
• داده‌هایی که هنگام ثبت نام مستقیماً از کاربر أخذ می‌شود صرفاً در جهت احراز هویت کاربر و امکان برخورداری از خدمات و محصولات دیجیتال مارکتینگ ویونا مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایت متعهد می‌گردد داده‌های مذکور را صرفا در محدوده ارائه خدمات مذکور مورد استفاده قرار دهد.
• غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات دیجیتال مارکتینگ ویونا در این برنامه ذخیره می‌‌شود، سایت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌شده را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید.
• در مواردی که سایر اشخاص، حسب مورد، بخشی از فرایند ارائه خدمات را تحت نظارت دیجیتال مارکتینگ ویونا عهده‌دار شوند، دیجیتال مارکتینگ ویونا مطابق با اصول، قوانین و مقررات صیانت از حریم خصوصی و حفاظت از داده‌ها نسبت به پیشبرد امور اقدام می نماید.
• دیجیتال مارکتینگ ویونا متعهد می‌گردد، داده‌ها و اطلاعات کاربران را به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و یا حقوقی با مقاصد تجاری و غیرتجاری خارج از حیطه خدمات فوق‌الذکر، بدون کسب رضایت صاحبان آن افشا ننماید.

تبصره: در صورتی که مقامات قضایی و یا اداری به حکم قانون، داده‌ها و یا اطلاعات مربوط به کاربر یا کاربران خاصی را از دیجیتال مارکتینگ ویونا مطالبه نمایند، سایت مطابق با قانون موظف به افشای آنها به مقامات صالح می‌باشد.
سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و کاربران حق هرگونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب و ساقط نمودند.

ماده ۵- مسئولیت های کاربر

5-1- کاربران متعهد هستند تمام محصولاتی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات، دیجیتال مارکتینگ ویونا حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

5-2- کاربر متعهد است در استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ ویونا ، تمامی قوانین ایران را رعایت نماید. بدیهی است در صورتی که کاربر در طول انجام خدمات موضوع قرارداد حاضر، مرتکب رفتاری گردد که از نظر قوانین ایران جرم تلقی گردد، دیجیتال مارکتینگ ویونا در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت. مضاف بر آن، نامبرده مکلف است کلیه خسارات وارده را به دیجیتال مارکتینگ ویونا را جبران نماید.

5-3- مسؤولیت تمامی فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری، انجام میشود مطلقاً به عهده شخص کاربر می‌باشد. لذا ضروری است کاربر، در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود از جمله شماره تماس و کد تأیید خود حداکثر اقدامات لازم را مبذول داشته، بدین طریق مانع استفاده دیگران از آن گردد. در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری متعلقه، ضروری است کاربر در اسرع وقت دیجیتال مارکتینگ ویونا را مطلع نماید.

5-4- کاربر با ثبت نام در دیجیتال مارکتینگ ویونا و ایجاد حساب کاربری به نام خود، صحت انتساب کلیه پیامهای صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته لذا کاربر، حق هر گونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده پیام های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می نماید.

ماده 6- مالکیت حقوق موجود در وبسایت دیجیتال مارکتینگ ویونا

مالکیت مادی و معنوی کلیه مطالب و موارد موجود در وبسایت دیجیتال مارکتینگ ویونا از جمله متون، مطالب آموزشی و… و نیز نام، علامت تجاری و خدمات ارائه ‌شده تحت این نام و … متعلق به دیجیتال مارکتینگ ویونا است و در نتیجه:

6-1- کاربران تنها اجازه‌ی استفاده‌ی محدود و غیرانحصاری از خدمات آن را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت وبسایت دیجیتال مارکتینگ ویونا، مطالب و موارد موجود در آن و یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و … را به آن‌ها اعطا نماید.

6-2- کاربران نمی‌‌توانند سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا را تغییر دهند، بازتولید یا بازنویسی کنند یا از آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه استفاده نمایند.

6-3- کاربران مجاز به استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ ویونا جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند.

ماده 7 -ثبت و دریافت سفارش

7-1- درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند بعد از ثبت سفارش از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. از طریق پیامک نیز این اطلاع رسانی برای کاربر انجام می‌شود.

7-2- درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

7-3- درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصولی را بیش از یک ‌بار خریده باشد، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی از طریق ایمیل info[at]vionaweb.com به سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

ماده 8 – ارتباطات

8-1- کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت پیام در فرمهایی مانند تماس با ما این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست.

8-2- اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. دیجیتال مارکتینگ ویونا تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

8-3- در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه دیجیتال مارکتینگ ویونا نخواهد بود.

ماده 9- نظرات و پرسش و پاسخ کاربران

9-1- کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

9-2-نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

9-3- نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

9-4- کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

9-5- سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

9-6- سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

در صورت نقض موارد فوق دیجیتال مارکتینگ ویونا می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده 10- فورس ماژور

10-1- منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور دیجیتال مارکتینگ ویونا هیچ مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن وبسایت نداشته و تعهدات دیجیتال مارکتینگ ویونا در مقابل کاربران تا زمان رفع عوامل فوق به حال تعلیق در می آیند.
همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در صورت تحقق این شرائط دیجیتال مارکتینگ ویونا مسئولیت انجام تعهدات در مدت متعارف را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

ماده 11- تجدیدنظر در شرائط استفاده و نحوه ابلاغ آن

11-1- شرایط حاضر نسبت به کاربرانی که از سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا استفاده می‌کنند اعمال می‌گردد.

ماده 12- توافقات نهائی

12-1- کاربران تصدیق می‌نمایند که « توافقنامه شرائط و قوانین سایت دیجیتال مارکتینگ ویونا» را به‌طور کامل مطالعه نموده، از مفاد و شرایط آن آگاهی کامل داشته و نسبت به اعمال تمامی این شرایط رضایت دارند و نسبت به مفاد آن ملتزم می‌باشند.

 

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، کافی است از ساعت 9 تا 18 با شماره زیر تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.